moje wartości

Kompas_mapa

Moje osobiste wartości, których trzymam się w mojej pracy sprzedawcy i trenera oraz w życiu to:

 

Wiedza i doświadczenie – zdobyte w wyniku studiów, certyfikacji i szkoleń w kraju i za granicą oraz przede wszystkim w  wyniku wieloletniej praktyki zawodowej. Aby być wiarygodnym trenerem, a zwłaszcza mentorem, trzeba wiedzieć nie tylko „co” należy zrobić, ale także „w jaki sposób”.

Ciekawość – świata i ludzi, gdziekolwiek ich spotykam, ale przede wszystkim potrzeb i pragnień mojego klienta, aby otwarcie pytać i uważnie słuchać jego odpowiedzi na moje pytania.

Uczciwość – wobec klienta, wobec innych ludzi i wobec samego siebie. Zawsze w zgodzie z normami zawodowymi i społecznymi.

Etyczne podejście – które ma zawsze w centrum uwagi interes klienta a nie nasz własny. Wierzę głęboko, że niezależnie od konsekwencji w procesie sprzedaży, nigdy nie wolno używać mocy sprzedaży do manipulowania ludźmi!

Solidność – zawsze dotrzymuję obietnic, nie obiecuję czegoś, czego nie mogę spełnić. Odpowiedzialnie przewiduję także konsekwencje moich obietnic.

Patriotyzm – lokuję to pojęcie obok znajomości historii oraz honoru, i dumy z tego, że jestem Polakiem. Wszędzie na świecie, gdziekolwiek studiowałem, pracowałem, biegałem lub podróżowałem, odczuwałem tę dumę i manifestowałem moje pochodzenie.

Aktywny styl życiafotka_biegacz2chyba jestem uzależniony od sportu i przeróżnej aktywności fizycznej. Lubię rywalizację.  Lubię także przełamywać własne ograniczenia. I nie zawsze robię to sam – często z przyjaciółmi, którzy mają podobne do mnie nastawienie do życia.

"Każdy sprzedawca może stać się zaufanym doradcą klienta, a menadżer skutecznie zarządzać pracownikami i swoim biznesem. Trzeba im tylko dostarczyć wiedzę i narzędzia. A potem doprowadzić, aby to przyswoili i wdrożyli w codzienny nawyk"