menadżerom

Najważniejszym zadaniem prawdziwego menedżera nie jest wcale, jak się to zwykle uważa, zarządzanie czymś czy kierowanie kimś …od tego są zwykli kierownicy!… Co zatem?…

To generowanie, wyjaśnianie konieczności i wreszcie wdrażanie ZMIAN w kierowanych przez nich organizacjach.

Bo właśnie do tego są potrzebni menedżerowie i wszystkie ich specyficzne umiejętności, które pomagają te zmiany wprowadzać w życie w ich otoczeniu biznesowym.

Sam od wielu  lat jestem menedżerem. Wiem, jakie wyzwania są ich codziennością i zawsze w naszych mentoringach wspólnie docieramy do wiedzy, oraz znajdujemy narzędzia i sposoby, aby te zmiany efektywnie przeprowadzać. Z korzyścią dla biznesu, firmy i przede wszystkim samego menedżera, by harmonijnie rozwijał się w swoim zawodzie i doświadczał przy tym minimum stresu.

To właśnie uświadamiam menedżerom w trakcie prowadzonych przeze mnie warsztatów i mentoringów menedżerskich, na których pomagam im odkryć, zrozumieć i wdrożyć dobre nawyki i wiedzę przydatną im w biznesie.

"Każdy sprzedawca może stać się zaufanym doradcą klienta, a menadżer skutecznie zarządzać pracownikami i swoim biznesem. Trzeba im tylko dostarczyć wiedzę i narzędzia. A potem doprowadzić, aby to przyswoili i wdrożyli w codzienny nawyk"