sprzedawcom

Pomagam sprzedawcom pracować lepiej, sprzedawać efektywniej i z mniejszym stresem.

Wiem, jak ciężki jest to zawód, ile stresów i wyzwań z sobą niesie na co dzień i jak trudno czasem być profesjonalnym sprzedawcą.

Uczę ich umiejętności i technik, które wykorzystują codziennie ale przede wszystkim uczę, jak słuchać klienta, by wydobyć i odkryć jego potrzeby. Jak prowadzić rozmowę z nim, by go zainteresować, aby być mu pomocnym, by w efekcie zasłużyć u niego na opinię zaufanego doradcy.

Bo właśnie zdobycie zaufania klienta stanowi o istocie profesjonalnego podejścia i etycznej, fachowej oraz odpowiedzialnej sprzedaży.

Tylko jak to zrobić?…

Ano bardzo prosto… Spróbować!..Poznać i zrobić,  zaryzykować coś nowego!…Bo jeśli działamy cały czas tak jak dotychczas „bo zawsze było ok”, to stoimy w miejscu… A nasi konkurenci, nie stoją i  uciekną nam w tym wyścigu.

A przecież jesteśmy dobrymi salesami!…I chcemy takimi pozostać. A mamy w swoich rękach wszystkie atuty i zasoby, aby być jeszcze lepszymi. Nie firma, nie szef, nie marketing tylko właśnie my!…

To dobra wiadomość dla tych ambitnych, twardzieli codziennej sprzedaży…bo oni nie będą narzekać na los, rynek, produkt czy złego szefa, tylko wezmą sprawy w swoje ręce i będą skutecznie wpływać na innych. Bo wiedzą jak!…

"Każdy sprzedawca może stać się zaufanym doradcą klienta, a menadżer skutecznie zarządzać pracownikami i swoim biznesem. Trzeba im tylko dostarczyć wiedzę i narzędzia. A potem doprowadzić, aby to przyswoili i wdrożyli w codzienny nawyk"